Teren

Teren

Nasze niepodważalne atuty to: cisza, teren otoczony zielenią i młodymi lasami, basen oraz zachwalane przez naszych Gości wyżywienie. Ktoś pewnie zapyta: A intenet? Łącze Wi-Fi jest dostępne w pokojach i w otoczeniu budynku, czyli na tzw. zielonej trawce 🙂

Zapraszam do obejrzenia galerii TUTAJ

Położenie i charakter obiektu

Uroczysko to położone wśród charakterystycznych łąk i młodych lasów gospodarstwo agroturystyczne, które staramy się cały czas dostosowywać do potrzeb odwiedzających nas Gości.

W odległości 100m znajdują się malownicze rozlewiska rzeki Wel. W okolicy znajdują się jeziora Dąbrowa Mała i Dąbrowa Wielka (pomiędzy tymi dwoma jeziorami leży Dąbrówno).

Jest to kameralny ośrodek, jednocześnie może u nas przebywać maksymalnie 25 do 30 osób.

teren

Do dyspozycji Gości oddajemy m.in. basen o wymiarach 13m x 6m z brodzikiem dla dzieci. Miłośnikom kąpieli w jeziorze polecamy plażę nad dużym jeziorem, na którą można dotrzeć piechotą (spacer zajmuje około 20 min). Można się tam dostać również samochodem, co zajmie niecałe 10 minut.

Osoby lubiące jazdę na rowerze znajdą tutaj przyjemne i spokojne tereny (istnieje możliwość wypożyczenia rowerów dla osób dorosłych).

Miejsca, które można odwiedzić podczas pobytu u nas to m.in.: Pole Bitwy pod Grunwaldem (14km), Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie (20km), Skansen w Olsztynku (40km), Ostróda – m.in. możliwość wycieczki kanałem Ostródzko – Elbląskim – (40km), Nidzica (30km), Olsztyn (60km), Malbork (102km), Wzgórza Dylewskie (15km).

Dla maluchów

Przy basenie znajduje się brodzik dla dzieci. Przygotowaliśmy również plac z piaskownicą, trampoliną i huśtawkami (również dla najmłodszych). Dysponujemy łóżeczkiem turystycznym (prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania w momencie rezerwacji), wanienką oraz krzesełkiem w jadalni.