Coaching

Życie w dzisiejszym świecie nie jest łatwe i przynosi nam coraz więcej stresów. Ludzie coraz bardziej potrzebują zadbania o swoją sferę fizyczną, jak i psychiczną.

Pobyt w Uroczysku Jakubowo, to doskonałe wyciszenie umysłu, a relaks w otoczeniu przyrody to świetny sposób na ukojenie zmysłów i regenerację ciała.

Osóby, które chcą szybciej pozbyć się swoich napięć i blokad, czy powtarzających te same schematy, utrudniające im życie codzienne zapraszam na moje sesje

Oferta specjalna

Dla naszych gości mamy specjalny rabat 15% na sesje!

Terapeuta: Agnieszka Jonik

  • absolwentka Akademii Medycznej
  • certyfikowany Terapeuta TimeWaver
  • Coach Oddechem

W swojej pracy wykorzystuje również znajomość Totalnej Biologii, Łagodnej Bioenergetyki, Ustawień Helingerowskich, pracę z ciałem różnymi metodami, naturoterapię, ziołolecznictwo itp.

Więcej informacji o urządzeniu Timewaver i coachingu oddechem na mojej stronie.

Sesje Timewaver

Timewaver – urządzenie diagnostyczno – terapeutyczne, skonstruowane z wykorzystaniem jednej z najbardziej zaawansowanych spośród obecnie dostępnych technologii, bazujący na medycynie pola informacyjnego.

Dzięki niemu możemy poznać zaburzenia oraz ich przyczyny w naszej aurze, meridianach, energetyce organów oraz ponownie zaprowadzić równowagę.

Sesje oddechowe

Docieranie za pomocą oddechu do zablokowanych emocji w ciele, do blokad ukrytych w swojej podświadomości oraz rozpuszczanie ich. Zyskujemy min.: miękkie i rozluźnione ciało, większą witalność, radość z życia, moc, harmonię i wewnętrzny spokój.

Sesje Gentle Bio-Energetic (Łagodna Bio- Energetyka)

Pozwalają w delikatny sposób, za pomocą subtelnego dotyku, przywrócić przepływ energii w naszym ciele zablokowanej w wyniku traumatycznych przeżyć – z okresu prenatalnego, dzieciństwa, z późniejszego okresu, np. po operacjach i innych bolesnych doświadczeniach. (Trauma jest indywidualna dla każdego człowieka)

W rozpuszczaniu „ zbroi” wykorzystywany jest:

  • Masaż Dotyk Motyla – ułatwia tworzenie więzi z niemowlętami, uspokaja przy nadpobudliwości zarówno dzieci jak i dorosłych, pomaga w otwieraniu się zamkniętych i wycofanych osób,
  • Balans – odzyskiwanie czucia w ciele, wyrównywanie przepływu energii,
  • Metamorfoza – leczenie wspomnień z okresu ciąży.