Czy można zamówić obiad/kolację/pełne wyżywienie?

Aktualnie oferujemy śniadania podawane w formie bufetu od 9:00 do 10:30. Po godzinie 12:00 oddajemy do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię, gdzie można przyrządzić sobie posiłek. Współpracujemy też z firmą zewnętrzną dowożącą domowe obiady.

Czy akceptujecie zwierzęta?

Kochamy wszelkie zwierzaki i są one mile widziane! Mamy ogromną przestrzeń gdzie mogą się wyszaleć. Proszę jednak o wcześniejszy kontakt i uzgodnienie tego z nami. 

Za zwierzaka pobieramy dodatkową opłatę 10PLN/dobę ale nie więcej niż 50PLN za cały pobyt.

UWAGA: obowiązuje całkowity zakaz wpuszczania zwierzaków do basenu 

Czy można płacić kartą?

Oczywiście! Akceptujemy karty Visa, Mastercard w tym karty zbliżeniowe a także płatności przy pomocy urządzeń mobilnych (Google Pay, Apple Pay).

Czy mogę otrzymać fakturę VAT za pobyt?

Jasne! Na życzenie wystawiamy fakturę za pobyt. Proszę zgłosić ten fakt przed dokonaniem płatności i wystawieniem paragonu.

Czy mogę odwołać rezerwację?

Potwierdzeniem każdej rezerwacji jest 30% zadatek. Rezerwację można odwołać w każdym momencie ale zadatek jest bezzwrotny. Jeżeli opłaciliście Państwo rezerwację w całości to po anulowaniu rezerwacji natychmiast zwracamy wpłaconą kwotę pomniejszoną o zadatek.

Czy jest WiFi i dostęp do Internetu?

Oferujemy gościom dostęp do sieci WiFi. W zasięgu sieci są pokoje budynek główny oraz spora część podwórka. Za dostęp do WiFi nie pobieramy żadnych opłat. Nie limitujemy ilości urządzeń.

 

Ile trwa doba hotelowa?

Gości przyjmujemy od godziny 14:00 aby mieć czas na przygotowanie pokoji. Oczywiście mogą Państwo przyjechać wcześniej i rozgościć się na terenie gospodarstwa w oczekiwaniu na pokój.

Doba kończy się o godzinie 10:00. Późniejsze wykwaterowanie możliwe jest po uzgodnieniu z nami tylko w sytuacji gdy nie oczekujemy danego dnia na nowych gości do opuszczanego przez Państwa pokoju.

 

Czy basen jest podgrzewany?

Basen nie jest podgrzewany ale wieczorem jest przykrywany specjalną folią, która chroni go przed wychłodzeniem w nocy.