Kontakt

Dane kontaktowe

Agnieszka i Michał Jonik
Jakubowo 1, 14-120 Dąbrówno
Telefon: +48 600 394 066
Email: uroczysko.jakubowo@gmail.com

 

Lokalizacja

Uroczysko

Najczęściej zadawane pytania

Czy można zamówić obiad/kolację/pełne wyżywienie?

Aktualnie można wykupić tylko śniadania podawane w formie bufetu od 9:00 do 10:30. Po godzinie 12:00 oddajemy do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię, gdzie można przyrządzić sobie posiłek lub wybrać się na obiad np. do Dąbrówna.

Czy akceptujecie zwierzęta?

Kochamy wszelkie zwierzaki i są one mile widziane! Mamy ogromną przestrzeń gdzie mogą się wyszaleć. Proszę jednak o wcześniejszy kontakt i uzgodnienie tego z nami.

Za zwierzaka pobieramy dodatkową opłatę 10PLN/dobę ale nie więcej niż 50PLN za cały pobyt. 

Czy można płacić kartą?

Oczywiście! Akceptujemy karty Visa, Mastercard w tym karty zbliżeniowe a także płatności przy pomocy urządzeń mobilnych (Google Pay, Apple Pay).

Czy mogę otrzymać fakturę VAT za pobyt?

Jasne! Na życzenie wystawiamy fakturę za pobyt. Proszę zgłosić ten fakt przed dokonaniem płatności.

Czy mogę odwołać rezerwację?

Potwierdzeniem każdej rezerwacji jest 30% zadatek. Rezerwację można odwołać w każdym momencie ale zadatek jest bezzwrotny. Jeżeli opłaciliście Państwo rezerwację w całości to po anulowaniu rezerwacji natychmiast zwracamy wpłaconą kwotę pomniejszoną o zadatek.

Czy jest WiFi i dostęp do Internetu?

Oferujemy gościom dostęp do sieci WiFi. W zasięgu sieci są pokoje budynek główny oraz spora część podwórka. Za dostęp do WiFi nie pobieramy żadnych opłat. Nie limitujemy ilości urządzeń.

 

Ile trwa doba hotelowa?

Gości przyjmujemy od godziny 14:00 aby mieć czas na przygotowanie pokoji. Oczywiście mogą Państwo przyjechać wcześniej i rozgościć się na terenie gospodarstwa w oczekiwaniu na pokój.

Doba kończy się o godzinie 10:00. Późniejsze wykwaterowanie możliwe jest po uzgodnieniu z nami tylko w sytuacji gdy nie oczekujemy danego dnia na nowych gości do opuszczanego przez Państwa pokoju.

 

Wskazówki dojazdu

Znajdujemy się 3,5 km od miejscowości Dąbrówno, leżącej pomiędzy Działdowem a Ostródą (trasa Rychnowo-Mława).

Zachęcamy do skorzystania z poniższej instrukcji dojazdu:

Od strony Działdowa i Mławy (z Warszawy, Krakowa, Płońska)

Jadąc od strony Działdowa, mijamy Kalbornię a następnie wjeżdżamy do Dąbrówna. Tam należy skręcić w lewo w drogę podporządkowaną na pierwszym skrzyżowaniu, które napotkamy po minięciu tablicy „Dąbrówno”.  Jest to charakterystyczne skrzyżowanie z metalowym krzyżem na środku.

UWAGA: czasem Google Maps sugeruje ostry skręt w lewo jeszcze przed Dąbrównem w utwardzoną drogę prowadzącą dawnym nasypem kolejowym – jest to wspaniała trasa na przejażdżkę rowerową ale odradzamy dojazd tędy autem.

Na trzecim zakręcie pojawią się pierwsze zabudowania za Dąbrównem. W lewo będzie skierowany drogowskaz „Jakubowo 2”. Należy skręcić w lewo w piaszczystą drogę, tą w którą prowadzi powyższy drogowskaz. Jedziemy tą drogą około 2km. Po prawej stronie będzie widoczny znak „Zakręt Tupka”. Skręcamy w prawo w młody las. Na wprost widoczne budynki  Uroczyska.

Od strony Dąbrówna (z Gdańska, Ostródy, Olsztyna, Lubawy)

Należy przejechać Dąbrówno, minąć kościół, rynek i dojechać do tego samego skrzyżowania z metalowym krzyżem, o którym mowa powyżej. W prawo na Tuczki, w Lewo na Jakubowo 2, itd.

Korzystając z nawigacji proszę również zwrócić uwagę na wybór Jakubowa w gminie Dąbrówno, kod pocztowy 14-120, powiat ostródzki.